Inspirujące Przykłady

ins.jpg

Uczniowie klas I uczestniczyli w projekcie realizowanym przez Fundację Inspirujące Przykłady, która wspiera młodzież w wyborze kariery zawodowej.

Celem projektu jest ograniczenie przypadkowości wyboru dalszej edukacji przez młodych ludzi poprzez wizyty w firmach, spotkania z twórcami przedsiębiorstw, specjalnie przygotowane zajęcia, itp.

Do projektu zostały zaproszone firmy, które nie tylko są zaawansowane technologicznie, ale równocześnie są przykładami wysokiej jakości zarządzania.

Uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku odwiedzili prestiżowe gdańskie firmy: Moja Norwegia, CTA Sp. z o.o., Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp z o.o.,  Personal PR, Centrum Seniora Swissmed, Marine Projects Ltd Sp. z o.o, Blue Media S.A., MpicoSys Embedded Pico Systems Sp. z o. o.

Pracownicy oprowadzili młodzież po firmach, opowiedzieli o swoich obowiązkach oraz na czym polega ich praca.  Mamy nadzieję, że poprzez pokazanie ciekawych przykładów pomysłodawcy projektu zachęcili uczniów naszej szkoły do sensownego wysiłku oraz szukania pasji.

 

 

 

 

Projekty edukacyjne

Menu

Partnerzy

Serwis internetowy Miasta Gdańska Serwis internetowy Miasta Gdańska Europejski Fundusz Społeczny Europejski Fundusz Społeczny patronat UG klasy prawnej

Wydzia Zarzdzania PG

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

Okręgowa Izba Lekarska

Ośrodek Debaty Międzynarodowej Gdańsk